-A +A

Szkolenia dla kadry administracyjnej

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdziecie Państwo do pobrania harmonogram szkoleń dla kadry administracyjnej WUM realizowanych w ramach zadania 11 projektu WUM AID Akademia Innowacyjnej Dydaktyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenia odbywać się będą od września 2019 r. do czerwca 2020 r. Niezwłocznie po ustaleniu terminów kolejnych szkoleń harmonogram będzie uzupełniany.

SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH

Drodzy Studenci!

Zapraszamy na pierwszą w historii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH!

Warsztaty pisania artykułów naukowych

8 marca 2019 roku odbędzie się druga edycja warsztatów pisania artykułów naukowych („Scientific Writing Workshop”) prowadzonych przez dr Jędrzeja Kosiuka, Profesora Wizytującego w ramach Zadania 1.

Program warsztatów stanowić będzie pogłębienie kwestii poruszonych przez uczestników podczas pierwszej, styczniowej edycji, oraz poznanie zasad publikowania naukowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i aspirujących naukowców Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego!

Warsztaty „Scientific Writing Workshop” - 03.01.2019

3 stycznia 2019 roku odbyła się pierwsza edycja warsztatów pisania artykułów naukowych (oryg. „Scientific Writing Workshop”) prowadzonych przez Dr Jędrzeja Kosiuka z Uniwersytetu w Lipsku, Profesora Wizytującego w ramach Zadania 1 projektu WUM AID.

Poszukaj z nami dopasowania zawodowego!

Zapraszamy studentów/tki na INDYWIDUALNE DORADZTWO W KARIERZE!

W szczególności  zapraszamy studentów\tki ostatnich 2 lat studiów licencjackich i magisterskich, którzy w niedługim czasie wkroczą na rynek pracy lub zdecydują o dalszym kształceniu.

Rozszerzenie oferty zajęć e-learningowych

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem realizacji Zadania 5 projektu WUM AID Akademia Innowacyjnej Dydaktyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego „Rozszerzenie oferty zajęć e-learningowych dla studentów WUM”, zachęcamy do przesyłania zgłoszeń. Zgłoszenia można przesyłać przy pomocy formularza umieszczonego na stronie https://e.wum.edu.pl/PL/kurs-wumaid