Poszukaj z nami dopasowania zawodowego!

Zapraszamy studentów/tki na INDYWIDUALNE DORADZTWO W KARIERZE!

W szczególności  zapraszamy studentów\tki ostatnich 2 lat studiów licencjackich i magisterskich, którzy w niedługim czasie wkroczą na rynek pracy lub zdecydują o dalszym kształceniu.

Doradztwo ma formę jednego lub kilku spotkań z doradcą z Biura Karier- dopasowanych tematycznie i czasowo do potrzeb uczestnika.

Podczas doradztwa możesz otrzymać- dawkę informacji z rynku pracy, profesjonalne wsparcie w odkrywaniu potencjału zawodowego oraz w identyfikowaniu zainteresowań i mocnych stron wyróżniających Cię  w przyszłej pracy.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zastanowić się nad satysfakcjonującą przyszłością zawodową

lub zwiększyć swoje szanse podczas procesu rekrutacji- przyjdź na Doradztwo w Karierze

Przyjmujemy zgłoszenia osobiste, telefoniczne i mailowe.

BIURO KARIER -Centrum Dydaktyczne  p.214

mail: biurokarier@wum.edu.pl, tel.(0-22) 572 09 10