SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH

Drodzy Studenci!

Zapraszamy na pierwszą w historii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH!

I edycja odbędzie się w dniach 08.07.2019 – 19.07.2019

W zajęciach może wziąć udział każdy student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego! Zapraszamy studentów III, IV, V, VI roku kieruku lekarskiego, studiów licencjackich i magisterskich. Zajęcia SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH prowadzone będą w całości w języku angielskim, również przez wykładowców z zagranicznych uczelni. Zachęcamy do zapoznania się z Programem SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH i zgłaszania się na najbliższą edycję!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM - pobierz

SYLWETKI OSÓB PROWADZĄCYCH ZAJĘCIA - zobacz

Rekrutacja:

Aby zgłosić chęć udziału w Letniej Szkole należy wypełnić i dostarczyć do Biura Projektu WUM AID:

1. Formularz zgłoszeniowy

2. Oświadczenie uczestnika

3. Deklaracja udziału w projekcie

Dokumenty do pobrania znajdziecie Państwo tu: https://wumaid.wum.edu.pl/node/86

Rekrutacja trwa do końca czerwca 2019 r.!

Biuro Projektu WUM AID:

Centrum Dydaktyczne WUM, pok. 120